header
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Thajsko okružní cestou levně a pro všechny

Láká Vás Thajsko? Nemůžete nebo nechcete si vybrat pouze jednu část a rádi byste procestovali ,,to nejlepší, nejhezčí, nejzajímavější atd,,? ALE : máte děti, omezený rozpočet, omezenou délku dovolené…..

Nevadí. Komplikace jsou od toho aby se řešily a já jsem tu proto, abych Vám pomohla uskutečnit si sobě, manželovi, dětem, babičce, Vám nebo komukoliv vysněnou dovolenou.

Jsem zastánce toho, že každý člověk je osobnost, má své priority a svá přání, a proto kromě pár stálých zájezdů sama raději preferuji zájezdy každému na míru. Níže můžete vyplnit formulář s Vaším dotazem nebo se na mne obraťte pomocí mailu,  telefonu.

Vytvořme společně tu nejlepší dovolenou právě pro Vás. Nabízíme přes 30 osobně navštívených a prověřených destinací.

Na výběr máte z : Bangkok, Erawan, Kanchanaburi, Ayutthaya, Phuket, Koh Yao Noi, Koh Yao Yai, Koh Phi Phi, Koh Lanta, Krabi ( Ao Nang, Railay Beach, Krabi centrum ), Ko Kradan, Ko Muk, Ko Ngai, Ko Lipe, Surat Thani, Koh Samui, Koh Phangan, Koh Tao, Hua Hin, Khao Sam Roi Yot, Trang a mnohé další

Kurz pro manažery v Thajsku

Neobyčejná cesta sebepoznání s lektorkou Denisou Švecovou v termínu 5.5. – 19.5. 2019

Nabídka unikátní cesty, jež je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků v Thajsku s imaginacemi, relaxací a konstelacemi, s cílem pochopit sebe a svůj vlastní potenciál.

V ceně: 15 ti denní program, přímý let z Vídně do Bangkoku a zpět, přímý let Bangkok – Koh Samui, 12 dní ubytování ve 3* hotelu s bazénem 3 minuty od nejkrásnější pláže ostrovu, 3 celodenní výlety s českým průvodcem po nejúchvatnějších místech, koupání, relax, thajská masáž a samozřejmě program semináře, kombinovaná přeprava do Bangkoku, ubytování 1 noc v hotelu s bazénem v blízkosti letiště a plovoucích trhů, 2 denní volný program v Bangkoku, který s klienty a lektorkou detailně naplánujeme.

Pro objednání prosím zašlete poptávku níže a obratem Vám přijde smlouva o zprostředkování.

 

Kurzy jógy v Thajsku

Ck Thajsko levně nabízí hned několik alternativ na kurz jógy v Thajsku včetně kurzu jógy Vikasa přímo ve škole Kosty.

Kurzy jógy aktuálně nabízíme na ostrovech Koh Phangan a Koh Samui.

Záleží pouze na Vás, jakou formu cvičení a učení se jógy si vyberete a která bude vhodná právě pro Vás. Kurz jógy je také výborný dárek pro Vaše blízké ( k narozeninám, k výročí, k maturitě, promoci …..)

Základní typy jsou 3:

  • kurz jógy na ostrově Koh Phangan ve skupince. V ceně je doprava z Vídně či Prahy až do jógového studia a zpět, ubytování, celodenní program.
  • kurz jógy Vikasa pro lektory i pro milovníky jógy na ostrově Koh Samui. Cena je vždy na poptání. V ceně je doprava z Vídně či Prahy až do jógového studia a zpět, ubytování, celodenní program.
  • individuální kurz jógy či skupinový kurz jógy jako zpestření Vaší pobytové dovolené v Thajsku

Kurzy potápění v Thajsku

Ck Thajsko levně nabízí hned několik alternativ na kurz potápění v Thajsku.

Kurzy potápění aktuálně nabízíme na ostrovech Koh Tao, Koh Phangan, Koh Samui a Koh Phi Phi.

Záleží pouze na Vás, jakou formu potápění vyberete a která bude vhodná právě pro Vás. Kurz potápění je také výborný dárek pro Vaše blízké ( k narozeninám, k výročí, k maturitě, promoci …..). Je to zážitek na celý život.

Základní typy jsou 3:

  • intenzivní kurz potápění na získání potápěčské licence
  • individuální kurz potápění či skupinový kurz potápění jako zpestření Vaší pobytové dovolené v Thajsku
  • intenzivní kurz potápění na získání licence instruktora

Ceny jsou individuální a obsahují zpáteční letenku Vídeň či Praha – Bangkok, dopravu na ostrov a zpět, transfer do ubytování (za příplatek), program potápění dle vybraného rozsahu.

Kurzy vaření v Thajsku

Ck Thajsko levně nabízí hned několik alternativ na kurz vaření v Thajsku.

Kurz vaření nabízíme na ostrově Koh Samui v soukromé škole u paní šéfkuchařky s Michelinskou hvězdou a s 15 letou praxí.

Záleží pouze na Vás, jakou formu kurzu vaření si vyberete a která bude vhodná právě pro Vás. Kurzy jsou jednodenní, vícedenní, večerní. Součástí kurzů může být i návštěva thajských trhů a zasvěcení do tajů, jak vybírat ty nejlepší a nejčerstvější potraviny. Kurz vaření je také výborný dárek pro Vaše blízké ( k narozeninám, k výročí, k maturitě, promoci …..).

Kurzy mohou být také skupinové. Kurzy je ideální kombinovat s pobytovým zájezdem u CK Thajsko levně.

Ceny jsou individuální a obsahují zpáteční letenku Vídeň či Praha – Bangkok, dopravu na ostrov a zpět, transfer do ubytování (za příplatek), program vaření dle vybraného počtu dní.

 

Kurzy Muay Thai v Thajsku

Ck Thajsko levně nabízí hned několik alternativ na kurz thajského boxu v Thajsku.

Kurz Muay Thai nabízíme na ostrově Koh Samui v soukromé tělocvičně s profesionálními trenéry a vítězi několika cen.

Záleží pouze na Vás, jakou formu kurzu boxu si vyberete a která bude vhodná právě pro Vás. Kurzy jsou jednodenní, vícedenní, týdenní i měsíční – ideální pro trenéry, kteří chtějí dále učit. Součástí kurzů může být také návštěva box arény. Kurz boxu je také výborný dárek pro Vaše blízké ( k narozeninám, k výročí, k maturitě, promoci …..).

Kurzy mohou být také skupinové. Kurzy je ideální kombinovat s pobytovým zájezdem u CK Thajsko levně.

Ceny jsou individuální a obsahují zpáteční letenku Vídeň či Praha – Bangkok, dopravu na ostrov a zpět, transfer do ubytování (za příplatek), program boxu dle vybraného počtu dní.

Poptávkový formulář