Vánoční svátky a Silvestr na Phuketu za 36.500,-
Vánoční svátky a Silvestr na Phuketu za 36.500,-
Vánoční svátky a Silvestr na Phuketu za 36.500,-
Vánoční svátky a Silvestr na Phuketu za 36.500,-
Vánoční svátky a Silvestr na Phuketu za 36.500,-

Vánoční svátky a Silvestr na Phuketu za 36.500,-

Vánoční svátky a Silvestr v Thajsku? Splňte si svůj sen o krásné dovolené v teple, u azurového moře a využijte dovolenou k načerpání energie na celý rok. Ideální také jako vánoční dárek. Skvělý termín, rychlý let, málo cestování, transfer do hotelu a ubytování pouhých 200m od nádherné písčité pláže. Veškeré zázemí v pěší dostupnosti. Úžasná dovolená za super cenu….A pokud máte od zaměstnavatele příspěvek na rekreaci, tak pak si objednejte dovolenou téměř zadarmo 🙂

Termín: 25.12.2020 – 6.1.2021
Destinace: Phuket
(11 nocí),
Cena: 36.500,-/
osoba, při cestování 2 osob

Ubytování:

Phuket:

Ubytování ve 3* hotelu  cca 200m od nádherné pláže. Ubytování ve dvoulůžkovém Apartmá Junior s částečným výhledem na moře, v originálním thajském stylu. V apartmá je také menší pohovka, která lze využít jako přistýlka. Ubytování je velmi dobře umístěné, je vysoce hodnoceno, nabízí klimatizaci, sociální zařízení s vanou či sprchovým koutem a je ideální pro pobyt s dětmi. V ceně je také balená voda a čaj na pokoji zdarma. Samozřejmostí je využití lednice. K dispozici půjčovna skútrů, masáže, spa a mnoho dalších služeb za poplatek.

Rezort se nachází v pěší dostupnosti veškerého zázemí.

Letenky: letecká společnost Turkish Airlines, servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Phuket (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 11nocí Phuket

  • mezinárodní zpáteční letenka Vídeň – Phuket

  • transfer do hotelu Phuket

Podmínky:

Cena je platná:

  • do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
    * Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
    * Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
    Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.


Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (tipy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.


Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.


Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.


Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.


V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: hkt365

Cena: 36.500,-

Poptávkový formulář