header

Vydejte se do exotické země s panenskou přírodou

Celoroční a cenově dostupná dovolená, nezapomenutelný zážitek.

Ne nadarmo se říká, že kdo se jednou podíval do Thajska, ten si tuto zemi zamiloval a opakovaně se do ní vrací. Thajsko je typické nádhernou přírodou, azurovým mořem, úchvatnými vodopády, exotickými zvířaty a také vynikající kuchyní, která má milovníky po celém světě.

Do Thajska jezdíme pravidelně již několik let a každoročně několik měsíců v roce a navštěvujeme ty nejzajímavější místa. V průběhu našich cest jsme vytvořili vlastní podrobnou databázi ubytování, nejkrásnějších pláží, různých možností přeprav, nejlepší trhy a nasbírali mnoho zkušeností. Všechny tyto vlastní zkušenosti, kontakty, osobní vazby a také fotografie předáváme všem našim klientům.

K dnešnímu dni již nabízíme přes 30 destinací z celého Thajska a na některých ostrovech nabízíme také delegátské služby a organizované výlety s českým průvodcem.

Dále jsme se zaměřili na nabídku různých školení pro manažery a také tématické kurzy. Nejoblíbenější kurzy jsou: kurzy thajské kuchyně, kurzy jógy, kurzy potápění a také kurz thajského boxu či kurz thajských masáží. Tématické kurzy jsou velice výjimečné, protože jsou organizovány přímo thajskými specialisty. Autentičnost a profesionalita je pro nás na prvním místě.

Každá destinace a každý zájezd či kurz má své kouzlo a záleží jen na Vás, který si Vás získá nejvíce.

mapa

Koh Samui

Ostov, který má své vlastní letiště a je dostupný z Bangkoku právě letecky nebo kombinovaně letadlo,bus a trajekt. Ostrov, který je jeden z nejoblíbenějších v Thajsku.Je zde nejvyšší turistický ruch. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, které hledají nejenom krásné moře a přírodu, ale chtějí být v cetru dění, mají rádi nákupy a atrakce. Je zde spousta typů na výlety za slony, krokodýly, opičkami, tygry a obří akvárium. Je zde také socha Big Budhy, krásný vodopád, skalnaté útvary Hin yai a Hin Ta atd.

obrazek
obrazek

Koh Kradan

Náš nejoblíbenější malý ostrůvek s kouskem původní džungle. Azurové moře, bílý písek, pár rezortů. Téměř zapomenutý kousek ráje.

Koh Tao

Úžasný malý ostrůvek s korály po celém obvodu. Ideální pro potápěče nebo rodiny, kteří preferují koupání u břehu, výlety loďkou a absolutně uvolněnou atmosféru bez shonu. Ideální pro získání potápěčského kurzu za poloviční ceny jako u nás. Možnost výletu do krásného souostroví Nangyuan.

obrazek
obrazek

Koh Phangan

Ostrov vzdálený 20min. rychlolodí od Koh Samui. Velice oblíbený ostrov nejenom pro mladé – koná se zde totiž obrovská Full Moon Party – která je známá po celém světě (a k tomu další podpárty), ale je zde i zázemí pro klienty, kteří hledají dovolenou na méně frekventovaném ostrově. Ubytování v ústraní se soukromou pláží potom nabízí absolutní klid. Koh Phangan si nás získal především nádherně probarveným mořem – asi 7 odstínů modré a užasně teplou vodou.

Koh Phi Phi

Krásné a romantické ostrovy, který májí své osobité kouzlo.Phi Phi Don je největší z ostrovů a skýtá spoustu zálivů, kam se dostanete pouze vodním taxi nebo výpravou přes džungli. Ostrov je vhodný pro všechny cestovatele, nejvíce však pro ty, kteří hledají zábavu a také potápění. Ve městě je spousta restaurací, diskoték s párty každý večer, fire show na pláži a Thai box bary. Na cípech jsou potom rezorty, které nabízejí soukromí a klid.

obrazek
obrazek

Phuket

Destinace pro klienty, kteří hledají tzv. od všeho trochu. Koupání, nákupy, zábava , historie. Neomezený počet možností využití času. Výlety na okolní ostrovy i cesty přes vnitrozemí na východní ostrovy. Je zde letiště pro mezinárodní i vntrostátní lety. Soukromí a klid zde budete hledat velmi těžko.

Koh Lanta

Patří mezi velké souostroví se širokou nabídkou pro všechny druhy cestovatelů i rodin s dětmi. Vyniká nabídkou obchodů, restaurací, nemocnice, pohotovostí, lékárnami a  spousty druhů pláží či volně žijícími opičkami, které Vás budou čekat u bungalovu při návratu z mnoha dostupných výletů na slony ,do přírodní rezervace nebo po okolních ostrůvkách. Navzdory dobrému zázemí je ostrov relativně klidný a není problém najít pláže bez davů turistů.

obrazek
obrazek

Koh Ngai,

U tohoto ostrůvku platí ,, malý znamená velký,, Je to malinký ostrov, až na pár rezortů je původní,  a pokud hledáte místo, kde budete na plážích z katalogu , je to právě jedno z nich.

Krabi

Provincie, které disponuje letištěm i přístavem a tudíž snadnou dostupností. Má veškerou občanskou vybavenost. Vyhlášené a krásné pláže na koupání i potápění. Opět veškerá občanská vybavenost.

obrazek
obrazek

Kanchanaburi

Provincie ve vnitrozemí známá hlavně díky historické minulosti – leží zde Most přes řeku Kwai a vojenský hřbitov.

Bangkok

Ve velké zkratce: Hlavní město plné protikladů, kde jsou nádherné historické památky,  moderní architektura a obří nákupní centra, známá věznice, tržiště, ulice, ktreré ožívají  v noci hudbou a tancem, ale potom také části, kde byste se určitě nechtěli ztratit – horko, špína, smrad a krysy….

obrazek
obrazek

Surat Thani

Provincie která má přístav, železniční nádraží, autobusové nádraží i letiště, tudíž je využívána nejen jako cílová destinace, ale pro mnoho turistů spíše jako přestupní. Můžete zde najít národní park – prales, opičí školu atd. Občanská vybavenost samozřejmostí.

Národní park Erawan

Za nás nejkrásnější vnitrozemní část Thajska – národní park. Nádherný 7-mi stupňový vodopád v džungli se spousty vápencových útvarů, smaragdových jezírek ke koupání a rybiček, které Vám udělají přírodní pedikúru. Výstup na vrchol k poslední části vodopádu je sice náročný, ale výsledek se nedá popsat slovy viz. fotogalerie.

obrazek

Poptávkový formulář