Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-
Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-
Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-
Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-
Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-
Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-
Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-
Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-

Top nabídka: Thajsko 2 ostrovy a Bangkok 14 dní 24.800,-

Termín: 26.6.2019 – 8.7.2019

Destinace: Bangkok, Koh Samui (7 nocí) , Koh Phangan (4 nocí) a Bangkok (1 noc)

Cena: 24.800,-/ osoba, při cestování 4 osob, ideální pro rodinu s dětmi

Už máte plány na prázdniny? Co udělat celé rodině překvapení, nespoléhat na počasí u nás, využít svátky v červenci a vyrazit si splnit sen. Thajsko má několik částí a na Koh Samui a Koh Phangan je i v létě ideální počasí na koupání, opalování, cestování po zvířátkách, památkách či národních parcích. Co od dovolené můžete očekávat? Ubytování u nejkrásnějších pláží. Nezapomenutelné zážitky, servis v podobě podrobných informací, plánování výletů a nově také možnost objednání česky mluvícího delegáta, který Vám zařídí od simkarty, půjčení vozu či motorky až po výlety s česky mluvícím průvodcem. Ukáže Vám ty nejkrásnější místa a předá další cenné rady přímo na místě. Zažijte dovolenou jinak než u bazénu rezortu. Poznávejte, ochutnávejte, cestujte a užívejte. 

Ubytování:

Koh Samui:

Ubytování na ostrově Koh Samui 2x dvoulůžkový, propojený pokoj v hotelu s bazénem. Hotelu je v těsné blízkosti (cca 3 minuty chůze) jedné z nejkrásnějších pláží na Koh Samui, soukromí, malý odliv, v blízkosti centra rybářské vesnice, plážová restaurace s výhledem na moře, masáže přímo na pláži, sluníčko i stín palem na soukromé pláži, v těsné blízkosti půjčovny skútrů pro výlety po ostrově, v těsné blízkosti obchodu a lékárny, v blízkosti také trh s jídlem. V těsné blízkosti kurz vaření.

Typy na výlety: Sloni, krokodýli, tygři, hadi, Big Budha, Hin Yai Hin Ta, Waty, Mumifikovaný mnich, vodopády….

Výlety na okolní ostrovy: Koh Phangan, Koh Tao, Nangyuan a NP. Ang Tong

Koh Phangan:

Ubytování v tropické zahradě v rodinném pokoji se třemi lůžky a dalším možno za poplatek. Rezort disponuje bazénem, restaurací, půjčovnou skútrů, organizuje i fakultativní výlety. V těsné blízkosti nádherné smaragdové pláže lemované útesy a krásný pozvolný písčitý přístup do moře. Přímo v centru malé vesnice s veškerým zázemím. Hlavní centrum včetně všech trhů je cca 15 minut jízdy. Tipy na výlety: volně žijící opičky, sloni, národní park, vodopády, waty, sand bank – písečná duna z ostrovu na ostrov Koh Maa, večerní trhy v hlavním centru,  malé krásné pláže, panenská příroda…Jednodenní výlet na Koh Tao.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2x  dvoulůžkový pokoj v blízkosti nadzemní dráhy spojující hlavní letiště a centrum města. Hotel disponuje bazénem, který je pro pobyt v Bangkoku skvělá volba. Rezort leží přímo cca 100m od tradičního thajského trhu a cca hodinku od plovoucího trhu. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památkami do centra města . Možnost využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Typy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Letenky: 5* letecká společnost – hodnocená jako jedna z nejlepších na světě, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 7 nocí Koh Samui, 4 nocí Koh Phangan a 1 noc Bangkok

  • meznárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

  • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí

  • kombinovaná přeprava na Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

  • trajekt z Koh Samui na Koh Phangan

  • kombinovaná přeprava Koh Phangan – vnitrozemí

  • vnitrostátní let do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: S589

Cena: 24.800,-

Poptávkový formulář