Svatební cesta na Koh Samui? Za 41.500,-/osoba
Svatební cesta na Koh Samui? Za 41.500,-/osoba
Svatební cesta na Koh Samui? Za 41.500,-/osoba
Svatební cesta na Koh Samui? Za 41.500,-/osoba

Svatební cesta na Koh Samui? Za 41.500,-/osoba

Sníte o pohádkové svatební cestě? Chcete si dopřát opravdový luxus na jednom z nejznámějších ostrovů v Thajsku? Jedinečná nabídka dovolené snů. Ubytování v soukromém luxusním bungalovu s privátní terasou s lehátky a výhled na moře. 16 dní v Thajsku na okouzlujícím ostrově Koh Samui a v Bangkoku. Ubytování na Koh Samui přímo na soukromé pláži v jednom z nejlépe hodnocených rezortů z celého ostrovu. Unikátní zátoka s nezapomenutelnými výhledy na západy slunce. Masáže přímo na pláži či Vaší privátní terase s výhledem na smaragdové moře. Vynikající snídaně. Veškeré vybavení rezortu, dobrá dostupnost do centra. Ideální místo na relax ale také jako výchozí bod pro objevování ostrovu s návratem do této rajské části Koh Samui. Dále k zájezdu patří zpáteční letenka Vídeň – Bangkok s jednou nejlépe hodnocených leteckých společností evropy 5x cena Skytrax a servisem na palubě. Cestou Vás čeká pouze jedno krátké mezipřistání cca 3h/ 1 cesta. Vnitrostátní přelet a kombinovaná přeprava na ostrov a dále přímý let z ostrovu Koh Samui přímo zpět do Bangkoku.

Termín: 22/10 – 8/11 2019

Destinace: Bangkok a Koh Samui, odlet Vídeň

Cena : 41.500,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka s krátkým mezipřistáním  Vídeň – Bangkok s evropskou leteckou společností 5x cena Skytrax servisem na palubě, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok vnitrozemí, kombinovaná přeprava na ostrov Koh Samui (bus nebo minivan + trajekt),  přímý let z Koh Samui do Bangkoku.

Bangkok: Ubytování 2 noci v Bangkoku je hotelu v centru města s bazénem na střeše a výhledem na The Grand Palace. Hotel leží na nejznámější rušné ulici ve městě, která je známá svými trhy, restauracemi, bary a deštníčky, které se v noci spouštějí. Ideální místo ve středu města na cesty za zábavou a také jako výchozí bod na výlety po památkách, nákupech či ochutnávání místních specialit.

Koh Samui: 13 nocí Ubytování přímo na soukromé pláži v jednom z nejlépe hodnocených rezortů z celého ostrovu. Deluxe Bungalov s privátní terasou a výhledem na smaragdové moře. Unikátní zátoka s nezapomenutelnými výhledy a západy slunce. Veškeré vybavení rezortu, dobrá dostupnost do centra. Ideální místo na odpočinek ale také jako výchozí bod pro objevování ostrovu s návratem do této rajské části Koh Samui. Pár kroků a nejbližší obchod a restauraci také. Objevte majestátné památky a nalaďte se na pohodou atmosféru s usměvavými lidmi, relaxujte. Pohlaďte si slony a udělejte si výlet do džungle a k úchvatným vodopádům.

Tipy na výlety: The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam, Big Budha, Wat Plai Laem, Buddha secret garden, Namuang Watterfalls, Ang Tong marine park a spousty dalších úžasných památek, národních parků, exotických zvířat, panenských pláží, azurového moře a spoustu sluníčka.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.

  • Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: s554

Cena: 41.500,-

Poptávkový formulář