Romantika na Koh Tao 14dní 27.000,-
Romantika na Koh Tao 14dní 27.000,-
Romantika na Koh Tao 14dní 27.000,-
Romantika na Koh Tao 14dní 27.000,-

Romantika na Koh Tao 14dní 27.000,-

Romantika na Koh Tao 14dní 27.000,-

Termín 26.2. –12.3.2018

Destinace: Koh Tao a Bangkok, odlet Praha

Cena : 27.000,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka s velmi krátkým mezipřistáním  Praha – Bangkok s  leteckou společností se servisem na palubě, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok vnitrozemí, kombinovaná přeprava na ostrov Koh Tao (bus nebo minivan + trajekt),  kombinovaná přeprava z Koh Tao do vnitrozemí (trajekt, bus nebo minivan). Ubytování 11 nocí na Koh Tao a 2 noci v Bangkoku

Bangkok: Ubytování 2 noci v Bangkoku je v krásném hotelu v centru města s bazénem na střeše a výhledem na The Grand Palace. Ideální místo ve středu města na výlety po památkách, nákupech či ochutnávání místních specialit.

Koh Tao: 11 nocí ubytování přímo u pláže na romantickém ostrůvku Koh Tao, kde si můžete užívat absolutní klid, pohodu, sluníčko, relaxaci, masáže a případné šnorchlování či potápění, pro které je tento ostrůvek nejoblíbenější. Kromě čtení knížek, odpočinku, procházení po pláži, koupání, ochutnávání místních specialit si můžete také objednat soukromý výlet do liduprázdných panenských zátok z log různých časopisů nebo se třeba vydat na souostroví Nangyuan, kreré je naprosto úchvatné a barevné rybičky zde jdou pozorovat pouhým okem. Koh Tao si prostě zamiluje každý.

Tipy na výlety: The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam, Big Budha, Wat Plai Laem, Buddha secret garden, Namuang Watterfalls, Ang Tong marine park a spousty dalších úžasných památek, národních parků, exotických zvířat, panenských pláží, azurového moře a spoustu sluníčka.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku. 
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: v287

Cena: 27.000,-

Poptávkový formulář