Prázdniny v Thajsku, Bangkok, Krabi Ao Nang a Koh Lanta za 27.900,-
Prázdniny v Thajsku, Bangkok, Krabi Ao Nang a Koh Lanta za 27.900,-
Prázdniny v Thajsku, Bangkok, Krabi Ao Nang a Koh Lanta za 27.900,-
Prázdniny v Thajsku, Bangkok, Krabi Ao Nang a Koh Lanta za 27.900,-
Prázdniny v Thajsku, Bangkok, Krabi Ao Nang a Koh Lanta za 27.900,-
Prázdniny v Thajsku, Bangkok, Krabi Ao Nang a Koh Lanta za 27.900,-

Prázdniny v Thajsku, Bangkok, Krabi Ao Nang a Koh Lanta za 27.900,-

Termín: 2.7.2019 – 16.7.2019

Destinace: Bangkok (2 noci), Krabi – Ao Nang (5 nocí) , Koh Lanta (5 nocí)

Cena: 27.900,-/ osoba, při cestování 2 osob

Už máte plány na prázdniny? Bojíte se špatného počasí? Chcete si letošní dovolenou pořádně užít? Dopřejte si dovolenou v Thajsku na výjimečných místech. Objevte Krabi a ubytujte se u pláže Ao Nang. Procestujte zdejší nejkrásnější parky, horké prameny, jeskyně, jezírka, památná místa a okolní ostrůvky. Zažijte božský klid a úžasné východy a západy slunce na Koh Lanta, kde jsou dlouhé a liduprázdné písečné pláže. Ochutnejte místní speciality, navštivte Bangkok a zamilujte se do této úchvatné země. Cestu tam i zpět si budete užívat v 5* luxusu na palubě letadla jedné z nejlepších leteckých společností světa. A to vše a mnohem více za 27.900,-/ osoba…

Ubytování:

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2 lůžkový pokoj  ve 4* hotelu v blízkosti metra – spojnice s centrem města. Hotelový komplex má veškeré vybavení a zázemí pro Váš bezstarostný pobyt v Bangkoku. Hotel také disponuje bazénem a v případě zájmu je možné doobjednat také snídaně formou bufetu. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památky do centra města. Možsnost využití místního dopravního prostředku pro poznávání města tuk tuk.

Typy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Ao Nang:

Ubytování ve stylovém 2 lůžkovém bungalovu s klimatizací a vlastním sociálním zařízemín. Bungalov je umístěný v krásné udržované tropické zahradě s částečným výhledem na skalnaté scenérie typické pro Ao Nang v klidné části, přitom pouze pár kroků od centra dění, v blízkosti nádherné pláže a večerního života včetně klasických thajských večerních trhů. Také možnost jednodenního výletu na Koh Phi Phi či okružního výletu po 4 ostrovech.

Koh Lanta:

Ubytování na ostrově Koh Lanta v bungaluvu Beach front přímo u jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Koh Lanta. Ubytování s manželskou postelí a menší terasou. Rezort je v cestovatelských příručkách hodnocen jako 7,5 – 8 z 10. Rezort nabízí plážovou restauraci, možnost objednání snídaní, bazén, půjčovnu skútrů či travel agency v případě zájmu o fakultativní výlety. V pěší dostupnosti centra ostrovu  (pěšky cca 15 – 30 minut, na skútru cca 3 minuty – ideální místo pro večerní procházky do centra. Ideální také jako výchozí bod pro objevování ostrovu a relaxaci. Veškerá vybavenost v okolí. * S největší pravděpodobností Vás budou ráno budit volně žijící opičky – s námi takto každé ráno snídaly :-).

Letenky: 5* letecká společnost – hodnocená jako jedna z nejlepších na světě, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 2 noci Bangkok, 5 nocí Ao Nang, 5 nocí Koh Lanta 

  • meznárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

  • vnitrostátní let Bangkok – Krabi

  • trajekt Ao Nang – Koh Lanta

  • kombinovaná přeprava Koh Lanta – Krabi letiště

  • vnitrostátní let do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: k520

Cena: 27.900,-

Poptávkový formulář