Nekonečná romantika na nejkrásnějším ostrově Koh Kradan za 36.900,-
Nekonečná romantika na nejkrásnějším ostrově Koh Kradan za 36.900,-
Nekonečná romantika na nejkrásnějším ostrově Koh Kradan za 36.900,-
Nekonečná romantika na nejkrásnějším ostrově Koh Kradan za 36.900,-
Nekonečná romantika na nejkrásnějším ostrově Koh Kradan za 36.900,-
Nekonečná romantika na nejkrásnějším ostrově Koh Kradan za 36.900,-

Nekonečná romantika na nejkrásnějším ostrově Koh Kradan za 36.900,-

Láká Vás Thajsko a chcete navštívit nejkrásnější ostrov? Odtrhnout se od stresu a být na malém panenském ostrůvku v malém rezortu jen s pár dalšími lidmi. Bílé písečné pláže, azurové moře, skalnaté výběžky v dálce. Relax, opalování, procházky, šnorchlování a božský klid. To je Koh Kradan. V ceně je letenka z Prahy do Bangkoku a zpět s velmi krátkým mezipřistáním. Vnitrostátní let do Trangu, kombinovaná přeprava na Koh Kradan, kombinovaná přeprava z Koh Kradan na letiště na Krabi a let zpět do Bangkoku, ubytování 1 noc Bangkok, 11 nocí na Koh Kradan a na závěr ještě 1 noc v Bangkoku. Prosinec v Exotice a na Vánoce opálení a odpočinutí zpět.

Termín: 7.12.2020 – 21.12.2020

Ubytování:

Bangkok:

Ubytování v 3* rezortu v blízkosti letiště. Ubytování ve dvolůžkovém pokoji s klimatizací. K ubytování máte zdarma cestu na mezinárodní letiště. Ubytování je velmi oblíbené a leží na strategickém místě, pouze pár kroků od thajského trhu, kde se můžete celý den příjemně občerstvit. K rezortu náleží také krásný a udržovaný bazén, který v Bangkoku po dlouhé cestě jistě ocení všichni cestovatelé. Rezort je také v blízkosti nadzemní dráhy, která spojuje letiště s centrem města.

Kok Kradan:

Ubytování ve 2* rezortu na nejkrásnějším ostrově Thajska. Tradiční dřevěné bungalovy hned krásné bílé pláže. V ceně zájezdu je také snídaně na Koh Kradan v rezortu.

Bangkok 2:

Ubytování ve 3* hotelu ve  dvoulůžkovém pokoji. Hotel je ideální pro podnikání výletů po celém Bangkoku. Leží přímo u dráhy nadzemní linky, takže přesuny po Bangkoku jsou za pouhých pár minut. To samé platí i při přesun na letiště při Vašem odjezdu.

Letenky: Praha – Bangkok zpáteční letenka se servisem na palubě a velmi krátkým mezipřistáním, 1 mezipřistání při cestě tam a 1 při cestě zpět.

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 1 noc Bangkok, 11 nocí Koh Kradan, 1 noc Bangkok

  • mezinárodní zpáteční letenka Praha – Bangkok

  • vnitrostátní let Bangkok –Trang

  • transfer z letiště na ostrov Koh Kradan

  • Kombinovaná přeprava z Koh Kradan na letiště na Krabi
  • vnitrostátní let z Krabi do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (tipy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: krd521

Cena: 36.900,-

Poptávkový formulář