Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu
Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu
Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu
Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu
Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu
Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu
Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu

Luxusní dovolená v Thajsku Koh Samui a Bangkok za 29.500,- v říjnu

Romantická dovolená v Exotice? Poděkování za společné chvíle, odměna za Vaši každodenní práci? Sblížení s partnerem nebo dokonce zásnuby? Tato dovolená je ideální pro všechny, kteří chtějí něco extra.

Špičková letecká společnost 5* full servis na palubě a krátké mezipřistání Vídeň – Bangkok. Přímý let Bangkok – Koh Samui. Ubytování 8 nocí v superior bungalovu v krásném soukromém rezortu s bazénem a jen pár kroků od úžasné pláže. Kombinovaná přeprava zpět do Bangkoku a ubytování v pokoji Superior  3 noci v centru města se střešním bazénem a výhledem na nejrušnější ulici, kde je vidět, že Bangkok nikdy nespí. To vše a ještě možnosti úžasných výletů, nezapomenutelných západů slunce a ochutnávky tamních jídel či fantastické thajské masáže přímo na pláži, Vám nabízí tento unikátní zájezd za cenu 29.500,-. Není na co čekat a nabídka je časově a kapacitně omezená. V případě zájmu obratem kontaktuje CK Thajsko levně, jsem tu pro Vás.

Ubytování:

Koh Samui:

Ubytování v dvoulůžkovém bungalovu či apartmánu v rezortu hodnoceném 9,5 z 10. Rezort se nachází v těsné blízkosti nejkrásnější pláže na Koh Samui cca 200m, kde se můžete koupat celý den – není zde citelný odliv, který je pro Thajsko typický. Rezort je v tropické zahradě obkopen zelení a nabízí soukromí pro své klietny a krásný udržovaný bazén. I přes umístění mimo hlavní ruch ostrovu zde můžete pěšky dojít do menšího obchůdku či restaurací. Rezort také nabízí půjčení skútru pro objevování ostrovu nebo v případě zájmu také fakultativní výlety.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2 lůžkový pokoj v luxusním hotelu v centru města. Hotel disponuje bazénem na střeše a částečným výhledem na největší památku v Bangkoku – The Grand Palace. Hotel je ideálně situován pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památky do centra města . Využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Typy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Letenky: 5* letecká společnost – hodnocená jako jedna z nejlepších na světě, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 8 nocí Koh Samui, 3 noci Bangkok

  • meznárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

  • přímý let Bangkok – Koh Samui

  • kombinovaná přeprava z Koh Samui (trajekt + bus/minivan)

  • vnitrostátní let z vnitrozemí do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384

E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: e313

Cena: 29.500,-

Poptávkový formulář