Listopad v Thajsku: Koh Samui, Koh Phangan a Bangkok
Listopad v Thajsku: Koh Samui, Koh Phangan a Bangkok
Listopad v Thajsku: Koh Samui, Koh Phangan a Bangkok
Listopad v Thajsku: Koh Samui, Koh Phangan a Bangkok
Listopad v Thajsku: Koh Samui, Koh Phangan a Bangkok
Listopad v Thajsku: Koh Samui, Koh Phangan a Bangkok

Listopad v Thajsku: Koh Samui, Koh Phangan a Bangkok

Termín 4.11. –19.11.2018

Destinace: přímý let Bangkok ( 2 noci), Koh Samui (6 nocí) a  Koh Phangan (6 nocí) za 27.600,-

Cena : 27.600,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka přímý let!  Vídeň – Bangkok s  leteckou společností s full servisem na palubě, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok vnitrozemí, kombinovaná přeprava na ostrov Koh Samui (bus nebo minivan + trajekt),  kombinovaná přeprava z Koh Samui do vnitrozemí (trajekt, bus nebo minivan). Ubytování 2 noci v Bangkoku, 9 nocí na Koh Samui

Bangkok: Ubytování 2 noci v Bangkoku je v krásném hotelu v centru města s bazénem na střeše a výhledem na The Grand Palace. Ideální místo ve středu města na výlety po památkách, nákupech či ochutnávání místních specialit.

Koh Samui: Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží. Romantické bungalovy přímo na pláži s dostupností na večerní trhy i do centra. Dopřejte si pravou thajskou masáž na bílé pláži za šumění vln, pochutnejte si na jedné z nejlepší kuchyni na světě s výhledem na smaragdové moře. Objevte majestátné památky a nalaďte se na pohodou atmosféru s usměvavými lidmi, relaxujte. Pohlaďte si slony a udělejte si výlet do džungle a k úchvatným vodopádům.

Koh Phangan: Ubytování v 2 lůžkovém bungalovu přímo na pláži, k dispozici veškerý servis, bazén a pěší dostupnost do centra a večerních trhů. Koupejte se v azurovém moři a mějte záliv lemovanými skalisky téměř jen pro sebe. Navštivte národní park, projeďte si ostrov a buďte každý den na jiné pláži. Navštivte sloní rezervaci, potkejte volně žijící opičky a užasněte nad starými Waty a velkolepým výhledem z view pointů. Navštivte paradise waterfall a projděte suchou z ostrovu na ostrov Ko Maa po sand bank.

Tipy na výlety: The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam, Paradise Waterfall, Koh Ma, Haad Rin Ang Tong marine park a spousty dalších úžasných památek, národních parků, exotických zvířat, panenských pláží, azurového moře a spoustu sluníčka.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.

  • Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

Prosím o domluvení termínu první schůzky minimálně týden dopředu, vzhledem k momentální vytíženosti, která se během sezóny v Thajsku neustále zvyšuje.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: k691

Cena: 27.600,-

Poptávkový formulář