Kurz vaření s kuchařkou s Michelinskou hvězdou a relax na Koh Samui
Kurz vaření s kuchařkou s Michelinskou hvězdou a relax na Koh Samui
Kurz vaření s kuchařkou s Michelinskou hvězdou a relax na Koh Samui

Kurz vaření s kuchařkou s Michelinskou hvězdou a relax na Koh Samui

Milujete asijskou kuchyni a toužíte se učit od opravdové profesionálky? Nabízím Vám 12ti denní dovolenou v Thajsku na krásném ostrově Koh Samui včetně 2 denního intenzivního kurzu thajské kuchyně a 1 výlet na trhy s předáním tajemství správného výběru a ochutnávání. V případě zájmu je možnost také dokoupení dalších lekcí. Ideální jako dárek pro Vás, pro Vaše milované nebo jako pracovní cesta, pokud jste kuchaři :-).

Termín: 4.9.2019 – 16.9.2019

Koh Samui (9 nocí) a Bangkok (2noci)

Cena: 37.500,-/ osoba, při cestování 2 osob,

Prodlužte si dovolenou a zažijte opravdovou exotiku.
Užijte si sluníčko,
nádherné pláže, teplé azurové moře, 
ochutnáte jednu z nejlepších kuchyní světa,
navštívíte starodávné chrámy,vyzkoušíte tradiční
thajskou masáž a doplníte energii a pozitivní
náladu na další měsíce.

Ubytování:

Koh Samui:

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standart ve 3 hvězdičkovém hotelu s bazénem. Hotel je v těsné blízkosti veškerého zázemí, 300m od jedné z nejkrásnějších pláží. Je mimo hlavní ruch a v blízkosti večerních trhů. Ideální poloha. Hotel je v blízkosti kurzů vaření. Z hotelu můžete pořádat samostatné výlety na všechna zajímavá místa na ostrově i mimo něj. Dostanete prezentaci s Top z Koh Samui a vše společně probereme. Přímo u hotelu máme domluvenou půjčovnu skútrů za zvýhodněné ceny.

Na ostrově máme česky mluvícího delagáta, který Vám v případě zájmu a obav z individuálního cestování za poplatek zařídí fakultativní výlety.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku –  dvoulůžkový pokoj v blízkosti nadzemní dráhy spojující hlavní letiště a centrum města. Hotel disponuje bazénem, který je pro pobyt v Bangkoku skvělá volba. Rezort leží přímo cca 100m od tradičního thajského trhu a cca hodinku od plovoucího trhu. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památkami do centra města . Možnost využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Tipy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Letenky: Praha – Bangkok s evropskou leteckou společností se servisem na palubě a 1 krátkým mezipřistáním/ cesta tam a 1 cesta zpět

V ceně zájezdu:

  • Intenzivní kurz vaření s šéfkuchařkou s Michelinskou hvězdou( 2 dny, vždy 4h, naučíte se celkem 4 polévky, 2 základní jídla a 2 speciality)

  • Nákup na tržišti a získání tajemství, jak nakupovat ty nejlepší ingredience + možnost nakoupit suroviny pro Vaše další vaření v ČR
  • Ubytování 9 nocí Koh Samui a 2 noci Bangkok
  • mezinárodní zpáteční letenka Praha – Bangkok

  • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí

  • kombinovaná přeprava na Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

  • kombinovaná přeprava Koh Samui – vnitrozemí

  • vnitrostátní let do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (tipy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku u pojišťovny Union

Kód: VAR007

Cena: 37.500,-

Poptávkový formulář