Koh Samui v září za 24.900,-
Koh Samui v září za 24.900,-
Koh Samui v září za 24.900,-
Koh Samui v září za 24.900,-
Koh Samui v září za 24.900,-

Koh Samui v září za 24.900,-

Zažijte krásnou dovolenou za pouhých 24.900,-

Skvělá nabídka pro Vás, kteří máte málo volných dní nebo nižší rozpočet, ale i přesto toužíte zažít luxusní dovolenou v exotice. Koh Samui je ideální volbou a cenově i nižší než mnohé nabízené zájezdy po Evropě. Zážitky  a vzpomínky na Thajsko Vám zůstanou na celý život. V ceně je zpáteční letenka Vídeň – Bangkok s luxusími Emirates, 1 noc v hotelu v Bangkoku, vnitrostátní zpáteční let a kombinovaná přeprava na ostrov a zpět, ubytování 6 nocí v přepychovém rezortu přímo na pláži v zátoce, která je na ostrově opravdu unikátní a disponuje azurovým a teplým mořem. Úchvatné výhledy, bazén, lehátka, plážová restaurace a snídně v ceně.

Termín: 2.9.2019 – 11.9.2019

Bangkok (1 noc) a Koh Samui (6 nocí)

Cena: 24.900,-/ osoba, při cestování 2 osob,
ideální i pro rodiny s dětmi

Prodlužte si dovolenou a zažijte opravdovou exotiku.
Užijte si sluníčko,
nádherné pláže, teplé azurové moře, 
ochutnáte jednu z nejlepších kuchyní světa,
navštívíte starodávné chrámy,vyzkoušíte tradiční
thajskou masáž a doplníte energii a pozitivní
náladu na další měsíce.

Ubytování:

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku –  dvoulůžkový pokoj v blízkosti nadzemní dráhy spojující hlavní letiště a centrum města. Hotel disponuje bazénem, který je pro pobyt v Bangkoku skvělá volba. Rezort leží přímo cca 100m od tradičního thajského trhu a cca hodinku od plovoucího trhu. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památkami do centra města . Možnost využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Tipy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Koh Samui:

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standart v 3* rezortu. Rezort disponuje bazénem s výhledem na moře a nachází se přímo u pláže. Pláž je písečná, jedinečná zátoka, lemovaná skalisky. V ceně ubytování je také snídaně. Rezort je mimo hlavní ruch, přesto v blízkosti centra s veškerým zázemím obchodů, restaurací, tržišť, barů, diskoték. Ideálmí místo na relax, masáže na pláži nebo na podnikání výletů po ostrově.

Na ostrově máme česky mluvícího delagáta, který Vám v případě zájmu a obav z individuálního cestování za poplatek zařídí fakultativní výlety.

Letenky: Vídeň – Bangkok zpáteční letenka s exkluzivními Emirates s full servisem na palubě a velmi krátkým mezipřistáním v Dubaji.

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 1 noc Bangkok a 6 nocí Koh Samui se snídaní

  • mezinárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok s Emirates

  • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí

  • kombinovaná přeprava na Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

  • kombinovaná přeprava Koh Samui – vnitrozemí

  • vnitrostátní let do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku u pojišťovny Union

Kód: SAM003

Cena: 24.900,-

Poptávkový formulář