Koh Phangan a Bangkok za 25.500,- na pololetní prázdniny
Koh Phangan a Bangkok za 25.500,- na pololetní prázdniny
Koh Phangan a Bangkok za 25.500,- na pololetní prázdniny
Koh Phangan a Bangkok za 25.500,- na pololetní prázdniny
Koh Phangan a Bangkok za 25.500,- na pololetní prázdniny
Koh Phangan a Bangkok za 25.500,- na pololetní prázdniny

Koh Phangan a Bangkok za 25.500,- na pololetní prázdniny

Termín: 30.1.2020 – 11.2.2020

Destinace: 10 nocí Phangan a 1 noc Bangkok
Cena: 25.500,-/ osoba, při cestování 2 osob

12 dní v Thajsku . 1 noc ve víru velkoměsta a úchvatných památek v Bangkoku a 10 nocí na překrásném ostrovu Koh Phangan. Dopřejte si luxus v podobě cestování s 5* leteckou společností s full servisem na palubě a velmi krátkým mezipřistáním  a dále pokračujte do úžasného Thajska. Odpočiňte si na pláži, vykoupejte se ve smaragdovém moři, poznejte krásné památky, ochutnejte místní speciality, osvěžte se v džungli u vodopádů a  načerpejte energii při thajských masážích a západech slunce na plážích. Sbližte se s partnerem a vydejte se objevit to nejkrásnější z Thajska. A pro Vaše blízké nakupte suvenýry na večerních trzích nebo v 7-mi patrové tržnici v Bangkoku. To vše za 25.500,-Kč/osoba včetně letenek, ubytování, a kombinované přepravy. Investujte do poznání, sblížení a relaxace aneb sbírejte zážitky a ne věci 🙂

Ubytování:

Koh Phangan:

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standart na ostrově Koh Phangan v pěkném 3* rezortu v zálivu u krásné pláže. Rezort disponuje restaurací s výhledem na moře, má pěkný udržovaný bazén a nabízí také možnost dokoupení snídaně. Rezort se nachází u malé vesničky a cca 10 minut jízdy do centra ostrovu. Koh Phangan nabízí nádherné pláže podél celého ostrovu, písečnou dunu z ostrovu na ostrůvek Koh Maa, spoustu vodopádů, národní park, view pointů, starých watů a pohodové atmosféry. Ostrov je oproti Koh Samui klidnější a je zde o poznání méně turistů, ruchu, provozu. Výjimkou je období Fullmoon Party, která se koná na smaragdové pláži Haad Rin 1x za měsíc, to se jižní část ostrovu a přístav promění v jednu velkou tančící akci.

Na ostrově můžete navštívit: Sloní rezervaci, paradise waterfall, národní park, mořský park, písečnou dunu na ostrov Koh Maa, neuvěřitelné západy slunce, krásné chrámy, nedotčenou přírodu.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – dvoulůžkový pokoj v hotelu, který leží přímo u hlavní linky Bangkoku spojující centrum města a letiště. Tato ideální poloha hotelu Vám zaručí minimání výdaje na cestování po městě k památkám, za suvenýry a také na letiště.

Tipy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Letenky: 5* letecká společnost – hodnocená jako jedna z nejlepších na světě, full servis na palubě, zpáteční letenky Praha – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 10 nocí Koh Phangan a 1 noc Bangkok

  • meznárodní zpáteční letenka Praha – Bangkok

  • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí

  • kombinovaná přeprava na Koh Phangan (bus/minivan + trajekt)

  • kombinovaná přeprava Koh Phangan – vnitrozemí

  • vnitrostátní let do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: phg 215

Cena: 25.500,-

Poptávkový formulář