Jarní prázdniny s dětmi na Koh Samui za 28.900,-
Jarní prázdniny s dětmi na Koh Samui za 28.900,-
Jarní prázdniny s dětmi na Koh Samui za 28.900,-
Jarní prázdniny s dětmi na Koh Samui za 28.900,-

Jarní prázdniny s dětmi na Koh Samui za 28.900,-

Termín: 29.1.2020 –11.2.2020

Destinace: Koh Samui (11 nocí) a Bangkok (1 noc) – Vhodné pro rodiny s dětmi

Cena: 28.900,-/ osoba při cestě 2 osob

Pokud toužíte využít pololetní prázdniny a jarní k tomu, abyste s dětmi vycestovali do tepla a užili si exotiku, doporučuji zájezd na 13 dní, 12 nocí do Thajska. Ubytováni budete v krásném rezortu s bazénem, 160m od nejkrásnější malé pláže na ostrově Koh Samui. V ceně ubytování v udržovaném bungalovu v tropické zahradě máte také snídani. Tato část ostrovu je velmi klidná a vhodná pro rodinnou dovolenou a přesto jen pár minut svozem do centra, kde si můžete užít pravé večerní trhy, vynikající kuchyni a nákupy suvenýrů. Na Koh Samui se s dětmi nudit nebudete, kromě úchvatné pláže a azurového moře můžete navštívit mnoho majestátných památek, sloní rezervaci, vodopády, fantastický mořský park a různé zvířecí show, pochovat si opičku, nakrmit slona, vyfotit se s tygrem, hadem nebo nakrmit krokodýla. Na závěr dovolené je poté 1 noc v 5 hvězdičkovém hotelu v centru Bangkoku, kde můžete objevit krásy nejznámějších památek. V ceně máte kromě ubytování a vnitrostátních přeprav také zpáteční letenku Vídeň – Bangkok s nejlepší leteckou společností světa QATAR AIRWAYS s full servisem na palubě a velmi krátké mezipřistání při cestě tam i zpět.

Ubytování:

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2 lůžkový pokoj v 5 hvězdičkovém hotelovém komplexu s bazénem a veškerým zázemím, přímo ve atředu města. Pokud se v Bangkoku toužíte pobavit, nasát správnou atmosféru, zažít spouštění deštníků, jídlo na ulici a ruch velkoměsta, je tento hotel pro Vás ideální, protože leží pouhé 2km od slavné Khaosan road, takže je blízko dění a přitom mimo hlavní hluk.  Možnost také využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk nebo taxi.Tipy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Koh Samui :

Ubytování na ostrově Koh Samui v bungalovu s výhledem do zahrady se snídaní v udržovaném rezortu, který se nachází cca 160m od nejkrásnější zátoky na tomto ostrovu. Místo je ideální pro rodiny s dětmi, protože kromě bazénu a snídaně si zde užijete večerní klid a pokud zatoužíte naopak po ruchu thajských trhů a ochotnávání jídel, cca 200m od rezortu jezdí svoz, který Vás za pár minut zaveze do víru večerního života.

Letenky: Letenky: 5* letecká společnost, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok

V ceně zájezdu:

 • Ubytování: 11 nocí Koh Samui a 1 noc Bangkok

 • meznárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok s Qatar

 • vnitrostátní let do Bangkoku z vnitrozemí

 • kombinovaná přeprava do vnitrozemí z Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

 • vnitrostátní let do Bangkoku

 • kombinovaná přeprava Koh Samui – vnitrozemí

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.
V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Cena je platná:

 • Do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
  * Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
  Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Kód: sam790

Cena: 28.900,-

Poptávkový formulář