Jarní prázdniny na kouzelné Koh Lanta za 27.500,-
Jarní prázdniny na kouzelné Koh Lanta za 27.500,-
Jarní prázdniny na kouzelné Koh Lanta za 27.500,-
Jarní prázdniny na kouzelné Koh Lanta za 27.500,-
Jarní prázdniny na kouzelné Koh Lanta za 27.500,-

Jarní prázdniny na kouzelné Koh Lanta za 27.500,-

Přemýšlíte kam vyrazit na jarní prázdniny za teplem a sluníčkem? Milujete aktivnější dovolenou, máte rádi krásné dlouhé a liduprázdné pláže? Milujete teplo a sluníčko a chcete si užít kouzelné Thajsko? Objednejte si dovolenou na Koh Lanta, čeká Vás ubytování v rezortu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní. Rezort je přímo  u pláže a disponuje také bazénem. Na Koh Lanta můžete vyrazit za slony, do národního parku, jeskyní, na tržiště ochutnávat místní speciality nebo využít některý z výletů po okolních ostrůvkách. Koh Lanta je ideální na podnikání výletů na potápění či šnorchlování…. Na Lantě máte jistotu, že se vyhnete masivní turistice a užijete si pravé, krásné a pohodové Thajsko tak, jak jej znáte z dokumentů nebo fotografií. Termíny, počet osob, ubytování a další lze na přání změnit.

Termín: 30.1.2020 – 9.2.2020

Destinace: Koh Lanta, Bangkok

Cena: 26.900,-/ osoba,

Ubytování:

Lanta:

Ubytování v 3 lůžkovém pokoji Superior se snídaní a v blízkosti bazénu, v krásném 3* rezortu na ostrově Koh Lanta. Rezort je opět velice oblíbený a je strategicky umístění v blízkosti nejkrásnějších pláží na Koh Lanta. Nejbližší pláž je 220m. Poloha je ideální také pro výlety po ostrově a je pouhých 5 minut jízdy od centra ostrovu a 7minut jízdy od přístavu. Koh Lanta je krásná a je zde možnost šnorchlování a potápění samostatně nebo přes potápěčské centrum.

Bangkok:

Ubytování ve třílůžkovém pokoji superior včetně snídaně v 5* luxusním hotelovém komplexu s bazény a posilovnou. Hotel se nachází přímo u velkého thajského trhu a cca 2km od slavné Khaosan road, která je známá večerním životem, deštníčky, bary, stánky a pouličním jídlem. Hotel se nachází v samém centru města a je ideální pro návštěvy památek, center, trhů a večerní život.

Letenky: 5* letecká společnost, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • zpáteční let Vídeň – Bangkok

  • vnitrostátní let z Bangkoku na Krabi

  • soukromá přeprava z Krabi na Koh Lanta

  • přeprava z rezortu na Koh Lanta na letiště Krabi

  • vnitrostátní let Krabi – Bangkok

  • ubytování: 8 nocí Koh Lanta, 1 noc Bangkok

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd. Pokud není výslovně napsáno jinak
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.
V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: lan 242

Cena: 27.500,-

Poptávkový formulář