Březen v Thajsku na krásných ostrovech za 26.900,- s EMIRATES
Březen v Thajsku na krásných ostrovech za 26.900,- s EMIRATES
Březen v Thajsku na krásných ostrovech za 26.900,- s EMIRATES
Březen v Thajsku na krásných ostrovech za 26.900,- s EMIRATES
Březen v Thajsku na krásných ostrovech za 26.900,- s EMIRATES

Březen v Thajsku na krásných ostrovech za 26.900,- s EMIRATES

Termín: 2.3.2020 –16.3.2020 (14 dní)

Destinace: Bangkok (2 noci), Koh Tao (5 nocí) a Koh Samui (5 nocí)

Cena: 26.900,-/ osoba při cestě 2 osob

Čas přestat snít a zažít skvělou dovolenou v Thajsku za fantastickou cenu. Cestujte bez starostí a se všemi službami. Poletíte se špičkovými Emirates, 2 noci v Bangkoku v luxusním 5ti hvězdičkovém hotelu v centru s bazénem, pár kroků od hlavních památek. Po okusení Bangkoku následuje přesun na pohádkový ostrov Koh Tao, kde si odpočinete a zažijete úchvatné šnorchlování a průzračné moře, pro zájemce také možnost potápění a na závěr se přesunete katamaránem na ostrov Koh Samui, kde můžete navštívit Big Budhu, vodopády, nakrmit slony, objevit spousty krásných pláží, vyzkoušet tradiční večerní trhy a užít si to nejzajímavější z tohoto velmi oblíbeného ostrovu. Nezapomenutelná a úžasná dovolená, která je také cenově dostupná. Je čas začít si užívat.

Ubytování:

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – dvoulůžkový pokoj v luxusním 5 hvězdičkovém hotelu s bazénem. Hotel se nachází v centru dění a je ideální pro všechny, které láká noční život v bangkoku a ruch této úchvatné metropole. Pokud se v Bangkoku toužíte pobavit, nasát správnou atmosféru, zažít spouštění deštníků, jídlo na ulici a ruch velkoměsta, je tento hotel pro Vás ideální. Možnost také využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk nebo taxi.Tipy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Koh Tao:

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji  s vlastním sociálním zařízením, částečný výhled na moře, 50m od pláže, v pěší dostupnosti do centra ostrova a k potápěčským centrům. Ideální výchozí bod pro potápění či objevování ostrovu. V blízkosti mola a možnost využití taxi boat okolo ostrovu.

Koh Samui – část Maenam:

Ubytování na ostrově Koh Samui ve dvoulůžkový pokoj v hotelu s bazénem v těsné blízkosti (cca 3 minuty chůze) jedné z nejkrásnější a liduprázdné pláže na Koh Samui, soukromí, malý odliv, v blízkosti centra rybářské vesnice, v těsné blízkosti půjčovny skútrů pro výlety po ostrově, obchodu a lékárny, restaurací a v blízkosti také trh s jídlem. V blízkosti i možnost kurzu vaření. Hotel je hodnocen 4 z 5 jako velmi dobrý.

Letenky: Letenky: 5* letecká společnost, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok

V ceně zájezdu:

 • Ubytování: Bangkok 2 noci, 5 nocí Koh Tao a 5 nocí Koh Samui

 • mezinárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

 • vnitrostátní let do Bangkoku z vnitrozemí

 • kombinovaná přeprava do vnitrozemí z Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

 • trajekt Koh Tao– Koh Samui

 • kombinovaná přeprava Bangkok – Koh Tao (trajekt + bus)

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.
V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Cena je platná:

 • Do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
  * Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
  Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Kód: BTS651

Cena: 26.900,-

Poptávkový formulář