3 týdny v Thajsku, Ao Nang, Koh Lanta a Bangkok
3 týdny v Thajsku, Ao Nang, Koh Lanta a Bangkok
3 týdny v Thajsku, Ao Nang, Koh Lanta a Bangkok
3 týdny v Thajsku, Ao Nang, Koh Lanta a Bangkok
3 týdny v Thajsku, Ao Nang, Koh Lanta a Bangkok

3 týdny v Thajsku, Ao Nang, Koh Lanta a Bangkok

Termín 18.10. – 9.11.2018

Destinace: Bangkok ( 3 noci), Krabi – Ao Nang (8 nocí), Koh Lanta (10 nocí)

Cena : 29.500,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka  Vídeň – Bangkok s 5* leteckou společností s full servisem na palubě, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok vnitrozemí,soukromý odvoz z Ao Nang na Koh Lanta a soukromý transfer z Koh Lanta až na letiště Krabi. Ubytování 3 noci v Bangkoku, 8 nocí Ao Nang  a 10 nocí na Koh Lanta

Bangkok: Ubytování 3 noci v Bangkoku je v krásném hotelu v blízkosti letiště, dvoulůžkový pokoj, k dispozici bazén a jako dárek okružní cesta po Bangkoku.

Ao Nang: Ubytování v 2 lůžkovém bungalovu v tropické zahradě lemované úchvatnými skalními útvary a přitom v  těsné blízkosti hlavního centra a jedinečné pláže Ao Nang.

Koh Lanta: Ubytování v romantickém bungalovu pro 2 osoby přímo na jedné z nejkrásnějších pláží krásné a původní Koh Lanta. Zde ještě objevíte krásné liduprázdné pláže, divokou přírodu a pohodovou atmosféru celého ostrovu. Ubytování se nachází v pěší dostupnosti centra a veškerého zázemí pro pohodovou dovolenou.

Tipy na výlety: The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam, Emerald Pool, Railay pláže a jeskyně, Koh Hong, Koh Poda, Klom Tong Hot Springs, Tiger Cave, Koh Tup a Koh Mor,

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.

  • Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

Prosím o domluvení termínu první schůzky minimálně týden dopředu, vzhledem k momentální vytíženosti, která se během sezóny v Thajsku neustále zvyšuje.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: B543

Cena: 29.500,-

Poptávkový formulář