3 týdny na Koh Samui a Koh Tao + Bangkok za 29.950,-
3 týdny na Koh Samui a Koh Tao + Bangkok za 29.950,-
3 týdny na Koh Samui a Koh Tao + Bangkok za 29.950,-
3 týdny na Koh Samui a Koh Tao + Bangkok za 29.950,-
3 týdny na Koh Samui a Koh Tao + Bangkok za 29.950,-
3 týdny na Koh Samui a Koh Tao + Bangkok za 29.950,-

3 týdny na Koh Samui a Koh Tao + Bangkok za 29.950,-

Termín: 9.4.2019 – 1.5.2019

Destinace: Bangkok, Koh Samui (8 nocí) , Koh Tao (8 nocí) a Bangkok (3+1 noc) Cena: 29.950,-/ osoba, při cestování 2 osob

Nemáte ještě plán na Velikonoce? Thajsko je v dubnu nádherné, sluníčko svítí celé dny a moře má typickou azurovou, na některých místech i smaragdovou barvu. Nabízím unikátní zájezd na celé 3 týdny do Thajska, kde strávíte 3 noci v Bangkoku v krásném hotelu s bazénem a užasnete nad památkami, uděláte si výlet na plovoucí trhy, do Ayutthaya nebo třeba na most přes řeku Kwai a do národního parku Erawan. Dále pokračujete vnitrostátním letem a  kombinovanou přepravou na známý a krásný ostrov Koh Samui, kde se ubytujete ve špičkovém soukromém rezortu v tropické zahradě s vlastním bazénem a cca 200m od nejkrásnější pláže tohoto ostrovu. Zde můžete pohodlně relaxovat nebo podnikat výlety za spoustou památek a atrakcí či večerních trhů, které ostrov nabízí. Po 8-mi dnech Vás čeká přesun trajektem na rajský ostrov Koh Tao, který je nejen rájem potápěčů, ale také vyhledávaný pro pořádání svatebních cest či romantické dovolené. Ubytování 8 nocí je v romantickém rezortu přímo u moře, jen pár kroků do centra a také na nejznámější pláž. Při půjčení loďky i s řidičem obeplujete ostrov a spatříte ty nejkrásnější pláže z různých propagačních katalogů. Kombinovanou přepravou se dostanete zpět do Bangkoku, kde Vás čeká poslední noc v centru města s bazénem a výhledem na osvětlené památky. Poslední den můžete využít k nákupu suvenýrů v 7mi patrové tržnici a zakončit dovolenou doporučuji, cestou na letiště, výhledem z nejvyšší budovy města. 

Ubytování:

Koh Samui:

Ubytování v dvoulůžkovém bungalovu či apartmánu v rezortu hodnoceném 9,5 z 10. Rezort se nachází v těsné blízkosti nejkrásnější pláže na Koh Samui cca 200m, kde se můžete koupat celý den – není zde citelný odliv, který je pro Thajsko typický. Rezort je v tropické zahradě obkopen zelení a nabízí soukromí pro své klietny a krásný udržovaný bazén. I přes umístění mimo hlavní ruch ostrovu zde můžete pěšky dojít do menšího obchůdku či restaurací. Rezort také nabízí půjčení skútru pro objevování ostrovu nebo v případě zájmu také fakultativní výlety. 

Koh Tao:

Ubytování na ostrově Koh Tao je v rezortu přímo u moře a k dispozici máte dvoulůžkový pokoj s menší terasou. Ubytování je v těsné blízkosti nejznámější pláže Sairee. Ubytování je také v pěší dostupnosti centra, veškerého zázemí a ideální pro potápěče či pro turisty, kteří touží relaxovat nebo mají zájem o soukromé plavby pedél celého ostrůvku a objevování panenských zátok a plážiček pouze pro sebe. Lze samozřejmě domluvit i šnorchlování a odpočinek – pro každého cestujícího zvlášť. Nádherný je také jednodenní výlet do parku Nangyuan.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2 lůžkový pokoj v luxusním hotelu v centru města. Hotel disponuje bazénem na střeše a částečným výhledem na největší památku v Bangkoku – The Grand Palace. Hotel je ideálně situován pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památky do centra města . Využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Typy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Letenky: 5* letecká společnost – hodnocená jako jedna z nejlepších na světě, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 8 nocí Koh Samui, 8 nocí Koh Tao a 3+1 noc Bangkok

  • meznárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

  • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí

  • kombinovaná přeprava na Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

  • trajekt z Koh Samui na Koh Tao

  • kombinovaná přeprava Koh Tao – Bangkok

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384

E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: B547

Cena: 29.950,-

Poptávkový formulář