3 ostrovy a Bangkok za 28.900,- s EMIRATES
3 ostrovy a Bangkok za 28.900,- s EMIRATES
3 ostrovy a Bangkok za 28.900,- s EMIRATES
3 ostrovy a Bangkok za 28.900,- s EMIRATES
3 ostrovy a Bangkok za 28.900,- s EMIRATES
3 ostrovy a Bangkok za 28.900,- s EMIRATES

3 ostrovy a Bangkok za 28.900,- s EMIRATES

Termín: 3.3.2020 –20.3.2020

Destinace: Bangkok (2 noci), Koh Samui (5 nocí), Koh Phangan (5 nocí) a Koh Tao (3 noci)

Cena: 28.900,-/ osoba při cestě 2 osob

Láká Vás cestování po Thajsku a nemůžete se rozhodnout co vidět a nejraději byste zkusili od každého trochu? Mám pro Vás ideální dovolenou, kde budete cestovat po třech thajských ostrovech. Na Koh Samui navštívíte ty nejzajímavější památky, vodopády, akvárium, mořský park nebo třeba Buddha Secret garden, dále se přesunete na Koh Phangan a užijete si úžasný přírodní ostrov s nádhernými liduprázdnými plážemi, národním parkem, vodopády, úchvatnými západy slunce a těmi nejmilejšími slony, které jsem v Thajsku potkala. Poslední ostrov je Koh Tao, který je absolutně dokonalý pro šnorchlování a potápění. Kurzy potápění jsou zde na každém kroku a možný výlet na souostroví Nangyuan, kde je možné potkat mořské želvy je úžasný zážitek na celý život. Na závěr památky a nakupování v Bangkoku a pak let se skvělými Emirates s velmi krátkým mezipřistáním. Zdá se Vám to jako dovolená snů? Jedinečná nabídka za necelých 29.000,-

Ubytování:

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2x 2 lůžkový pokoj v hotelu přímo na nejslavnější ulici Khaosan road. Hotel se nachází v centru dění a je ideální pro všechny, které láká noční život v bangkoku a ruch této úchvatné metropole. Unikátní je pak bazén na střeše, který nabízí částečný výhled na největší kulturní památku Bangkoku – osvětlený The Grand Palace. Pokud se v Bangkoku toužíte pobavit, nasát správnou atmosféru, zažít spouštění deštníků, jídlo na ulici a ruch velkoměsta, je tento hotel pro Vás ideální. Pořítějte s tím, že zde se příliš nespí :-). Možnost také využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk nebo taxi.Tipy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Koh Samui – část Maenam:

Ubytování na ostrově Koh Samui 2x dvoulůžkový pokoj v hotelu s bazénem v těsné blízkosti (cca 3 minuty chůze) jedné z nejkrásnější a liduprázdné pláže na Koh Samui, soukromí, malý odliv, v blízkosti centra rybářské vesnice, v těsné blízkosti půjčovny skútrů pro výlety po ostrově, obchodu a lékárny, restaurací a v blízkosti také trh s jídlem. V blízkosti i možnost kurzu vaření. Hotel je hodnocen 4 z 5 jako velmi dobrý.

Koh Phangan:

Ubytování ve 2x třílůžkových tradičních bungalovech s ventilátorem, v menším rezortu na ostrově Koh Phangan. Rezort disponuje udržovaným bazénem, restaurací s velmi příznivými cenami a výhledem na moře, malou soukromou pláží s houpačkou. Rozort leží cca 3 munity jízdy od smaragdové pláže. Cca 5 minut chůze je to do menšího obchůdku s patravinami a 7 minut do vesničky s veškerým zázemím. Místo je ideální pro mladé cestovatele, rezort zařizuje i bazénové párty nebo převoz do centra za zábavou. Po cestě do hlavního centra ostrovu potkáte volně ýijící opičky a nabídne se Vám unikátních výhledů na nádherné moře, které má až 7 odstínů modré. Tento ostrov si zamiluje každý cestovatel.

Koh Tao:

Ubytování ve 2x dvoulůžkovém pokoji či bungalovu s vlastním sociálním zařízením, částečný výhled na moře, 50m od pláže, v pěší dostupnosti do centra ostrova a k potápěčským centrům. Ideální výchozí bod pro potápění či objevování ostrovu. V blízkosti mola a možnost využití taxi boat okolo ostrovu.

Letenky: Letenky: 5* letecká společnost, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok

V ceně zájezdu:

 • Ubytování: Bangkok 2 noci, Koh Samui 5 nocí, Koh Phangan 5 nocí a Koh Tao 3 noci

 • meznárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

 • vnitrostátní let do Bangkoku z vnitrozemí

 • kombinovaná přeprava do vnitrozemí z Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

 • trajekt Koh Samui – Koh Phangan

 • trajekt Koh Phangan – Koh Tao

 • kombinovaná přeprava Bangkok – Koh Tao (trajekt + bus)

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.
V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Cena je platná:

 • Do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
  * Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
  Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Kód: SPT

Cena: 28.900,-

Poptávkový formulář