13 dní Thajsko: Krabi Ao Nang a Bangkok za 22.500,- Super nabídka
13 dní Thajsko: Krabi Ao Nang a Bangkok za 22.500,- Super nabídka
13 dní Thajsko: Krabi Ao Nang a Bangkok za 22.500,- Super nabídka
13 dní Thajsko: Krabi Ao Nang a Bangkok za 22.500,- Super nabídka

13 dní Thajsko: Krabi Ao Nang a Bangkok za 22.500,- Super nabídka

Nelíbí se Vám vstávat do ranního smogu? Chybí Vám teplé sluníčko a potřebujete načerpat energii? Dopřejte si 13 dní dovolené v Thajsku u smaragdového moře lemovaného útesy, vypravte se na pláže jedinečného Koh Phi Phi,  pochutnejte si na místních specialitách, objevte krásy a památky Bangkoku a nakupte si v jednom z největších obchodních center na světě.

Termín 7.5. – 20.5.2019

Destinace: Krabi – část Ao Nang (10 nocí) , Bangkok (2 noci)

Cena : 22.500,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka  Vídeň – Bangkok s  leteckou společností se servisem, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok – Krabi,  ubytování 10 nocí Ao Nang, 2 noci Bangkok

Ao Nang: Ubytování ve 2 lůžkovém bungalovu s vlastním sociálním zařízemín. Bungalov je umístěný v krásné udržované tropické zahradě s částečným výhledem na skalnaté scenérie typické pro Ao Nang v klidné části, přitom pouze pár kroků od centra dění, v blízkosti nádherné pláže a večerního života včetně klasických thajských večerních trhů. Také možnost jednodenního výletu na Koh Phi Phi či okružního výletu po 4 ostrovech.

Bangkok: Ubytování 2 noci v krásném hotelu v centru Bangkoku, v těsné blízkosti všech hlavních památek, v centru dění a zábavy. Nádherný střešní bazén s výhledem na The Grand Palace. To vše a ještě mnohem více Vám nabídne toto unikátní ubytování.

Tipy na výlety: Pláž Ao Nang, pláže a jeskyně Railay Beach, Emeralald Pool, Hot springs, Tiger cave,  Koh Phi Phi, 4 ostrovy, centrum města Krabi a velký večerní Market, The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam  a spousty dalších úžasných památek, národních parků, exotických zvířat, panenských pláží, azurového moře, sluníčka a zábavy či relaxu – přesně podle Vašeho přání.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováními a letišti.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.

  • Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: u212

Cena: 22.500,-

Poptávkový formulář