13 dní Koh Samui a Bangkok s klimatizací a přímo u pláže
13 dní Koh Samui a Bangkok s klimatizací a přímo u pláže
13 dní Koh Samui a Bangkok s klimatizací a přímo u pláže
13 dní Koh Samui a Bangkok s klimatizací a přímo u pláže

13 dní Koh Samui a Bangkok s klimatizací a přímo u pláže

13 dní Koh Samui a Bangkok za 28.500,- s klimatizací a přímo u pláže

Termín 5.2. –18.2.2019

Destinace: Koh Samui a Bangkok, odlet Praha

Cena : 28.500,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka s krátkým mezipřistáním  Praha – Bangkok s  leteckou společností se servisem na palubě, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok vnitrozemí, kombinovaná přeprava na ostrov Koh Samui (bus nebo minivan + trajekt),  kombinovaná přeprava z Koh Samui do vnitrozemí (trajekt, bus nebo minivan). Ubytování 11 nocí na Koh Samui a 2 noci v Bangkoku

Bangkok: Ubytování 2 noci v Bangkoku je v krásném hotelu v centru města s bazénem na střeše a výhledem na The Grand Palace. Ideální místo ve středu města na výlety po památkách, nákupech či ochutnávání místních specialit.

Koh Samui: 11 nocí ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží. Romantické bungalovy přímo na pláži s dostupností na večerní trhy i do centra. Dopřejte si pravou thajskou masáž na bílé pláži za šumění vln, pochutnejte si na jedné z nejlepší kuchyni na světě s výhledem na smaragdové moře. Objevte majestátné památky a nalaďte se na pohodou atmosféru s usměvavými lidmi, relaxujte. Pohlaďte si slony a udělejte si výlet do džungle a k úchvatným vodopádům.

Tipy na výlety: The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam, Big Budha, Wat Plai Laem, Buddha secret garden, Namuang Watterfalls, Ang Tong marine park a spousty dalších úžasných památek, národních parků, exotických zvířat, panenských pláží, azurového moře a spoustu sluníčka.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.

  • Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: d888

Cena: 28.500,-

Poptávkový formulář