Thajsko březen 14 dní Koh Lanta a Bangkok 28.900,-
Thajsko březen 14 dní Koh Lanta a Bangkok 28.900,-
Thajsko březen 14 dní Koh Lanta a Bangkok 28.900,-
Thajsko březen 14 dní Koh Lanta a Bangkok 28.900,-

Thajsko březen 14 dní Koh Lanta a Bangkok 28.900,-

Dovolená snů v thajském ráji, krásná příroda, úchvatné moře, minimum turistů, prázdné pláže, sluníčko a klid. To je Koh Lanta, je to láska na první pohled.

Termín 11.3. – 25.3.2019

Destinace: Koh Lanta (11 nocí) , Bangkok (2 noci)

Cena : 28.900,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka  Praha – Bangkok s  leteckou společností se servisem a velmi krátkým 1 mezipřistáním / 1 cesta , vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok – Krabi, přeprava z letiště Krabi do ubytování na Koh Lanta  ubytování 11 nocí na Koh Lanta, přeprava z Koh Lanta na letiště Krabi, vnitrostátní letenka Krabi – Bangkok a  2 noci Bangkok

Koh Lanta: Ubytování 11 nocí ve 2 lůžkovém bungalovu s vlastním sociálním zařízením v oblíbeném rezortu. Součástí rezortu je také bazén. Bungalov je umístěný v krásné udržované tropické zahradě s částečným výhledem na moře v klidné části Koh Lanta u krásné pláže a  přitom v pěší vzdálenosti či cca 3 minuty jízdy na skútru do centra ostrovu a večerního života včetně klasických thajských večerních trhů. Také možnost jednodenního výletu na Koh Phi Phi či okružního výletu po 4 ostrovech.

Bangkok: Ubytování 2 noci v krásném hotelu v centru Bangkoku, v těsné blízkosti všech hlavních památek, v centru dění a zábavy. Nádherný střešní bazén s výhledem na The Grand Palace. To vše a ještě mnohem více Vám nabídne toto unikátní ubytování.

Tipy na výlety: Koh Lanta je krásná celá. Je to ještě původní ostrov s krásnou přírodou, prázdnými plážemi a spoustou volně žijících zvířetek.  Je zde krásný národní park, jsou zde jeskyně, vodopády, sloní rezervace, původní přístavní město – kde se opravdu zastavil čas…. jednodenní výlet na Krabi ( zde můžete navštívit: pláž Ao Nang, pláže a jeskyně Railay Beach, Emeralald Pool, Hot springs, Tiger cave), jednodenní výlety na  Koh Phi Phi nebo na  4 ostrovy, v Bangkoku poté k vidění ( The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam)  a spousty dalších úžasných památek, národních parků, exotických zvířat, panenských pláží, azurového moře, sluníčka a zábavy či relaxu – přesně podle Vašeho přání.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováními a letišti.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: k693

Cena: 28.900,-

Poptávkový formulář