header
obrazek

Thajsko okružní cestou levně a pro všechny

Láká Vás Thajsko? Nemůžete nebo nechcete si vybrat pouze jednu část a rádi byste procestovali ,,to nejlepší, nejhezčí, nejzajímavější atd,,? ALE : máte děti, omezený rozpočet, omezenou délku dovolené…..

Nevadí. Komplikace jsou od toho aby se řešily a já jsem tu proto, abych Vám pomohla uskutečnit si sobě, manželovi, dětem, babičce, Vám nebo komukoliv vysněnou dovolenou.

Jsem zastánce toho, že každý člověk je osobnost, má své priority a svá přání, a proto kromě pár stálých zájezdů sama raději preferuji zájezdy každému na míru. Níže můžete vyplnit formulář s Vaším dotazem nebo se na mne obraťte pomocí mailu,  telefonu.

Vytvořme společně tu nejlepší dovolenou právě pro Vás.

Příklad zájezdu

Thajsko – Kanchanaburi, Erawan, Bangkok, Koh Samui, Koh Tao , 12 nocí, 14 dní

cena 29 000,-

3 noci v provincii Kanchanaburi, v hotelu s bazénem, manželská postel, 5 minut jízdy od mostu přes řeku Kwai, pěší dostupnost do centra k restauracím a obchodům, pěší dostupnost na vlakové nádraží. 5 minut jízdy od autobusového nádraží – autobus do národního parku Erawan. 5 nocí na krásném ostrově Samui, ubytování u pláže v bungalovu s manželskou postelí, koupelnou se sprchou a splachovacím wc, plážová restaurace, možnost masáže, v okolí mnoho výletů : Big Budha, Hin Ta a Hin Yai, sloni, akvárium, tygří show, rybářská vesnice, krokodýlí farma, motýlí louka …..4 noci na Koh Tao – bungalov manželská postel, v centru ostrova a v blízkosti mola na   úžasném malém ostrůvku s korály po celém obvodu. Ideální pro potápěče nebo rodiny, kteří preferují koupání u břehu, výlety loďkou a absolutně uvolněnou atmosféru bez shonu. Ideální pro získání potápěčského kurzu za poloviční ceny jako u nás. Možnost výletu do souostroví Nangyuan.

obrazek

Poptávkový formulář