Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-
Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-
Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-
Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-
Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-
Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-
Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-

Krabi Ao Nang, Koh Lipe a Bangkok v hlavní sezóně za 33.900,-

Zajímavá dovolené v Thajsku? Chcete zažít ruch, tržiště, procestovat památky a přírodní krásy Thajska, ale zároveň chcete navštívit malý kousek ráje? Odpočívejte na bílých písečných plážích,  koupejte se ve smaragdovém moři, nechte se unášet pozitivní atmosférou pod palmami anebo zkuste šnorchlovat či potápět se s mořskými želvami. Mám pro Vás tu pravou nabídku. Kombinace hotýlku s klimatizovanými pokoji v těsné blízkosti pláže a s bazénem na Krabi Ao Nang, malý a velmi kvalitní rezort s pokoji s klimatizací a přístupem přímo do bazénu na fascinujícím ostrůvku Koh Lipe a na závěr 5 hvězdičkový hotel přímo v centru Bangkoku. Let s prvotřídními Emirates a skvělá cena. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Termín: 18.2.2020 – 3.3.2020

Destinace: Ao Nang – Krabi, Koh Lipe, Bangkok

Cena: 33.900,-/ osoba,

Ubytování:

Krabi – Ao Nang:

Ubytování ve dvoulůžovém pokoji s klimatizací ve velmi příjemném rezortu s bazénem, v těsné blízkosti pláže a jen pár kroků od večerních trhů. V procházkové vzdálenosti také stanoviště lodiček směřujících na Railay beach, která je proslulá skalnatými útesy čnějícími z moře a krásnou pláží.

Koh Lipe:

Ubytování v menším a vysoce hodnoceném hotýlku v pokoji s klimatizací a přístupem do bazénu. Hotýlek leží v centru ostrovu Koh Lipe a je opět ve velmi krátké vzdálenosti od překrásných plážích na tomto rajském ostrovu, kde kromě relaxu, výletů a treků po přilehlém ostrovu, můžete šnorchlovat či vyzkoušet kurz potápění.

Bangkok:

Ubytování ve třílůžkovém pokoji superior včetně snídaně v 5* luxusním hotelovém komplexu s bazény a posilovnou. Hotel se nachází přímo u velkého thajského trhu a cca 2km od slavné Khaosan road, která je známá večerním životem, deštníčky, bary, stánky a pouličním jídlem. Hotel se nachází v samém centru města a je ideální pro návštěvy památek, center, trhů a večerní život.

Letenky: 5* letecká společnost, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • zpáteční let Vídeň – Bangkok

  • vnitrostátní let z Bangkoku na Krabi

  • soukromá přeprava z Krabi na Koh Lipe

  • přeprava z rezortu na Koh Lipe na letiště Krabi

  • vnitrostátní let Krabi – Bangkok

  • ubytování: 8 nocí Koh Lanta, 1 noc Bangkok

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd. Pokud není výslovně napsáno jinak
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.
V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: kra885

Cena: 33.900,-

Poptávkový formulář