Vánoce a Silvestr v Thajsku za 31.900,-/osoba
Vánoce a Silvestr v Thajsku za 31.900,-/osoba
Vánoce a Silvestr v Thajsku za 31.900,-/osoba
Vánoce a Silvestr v Thajsku za 31.900,-/osoba
Vánoce a Silvestr v Thajsku za 31.900,-/osoba
Vánoce a Silvestr v Thajsku za 31.900,-/osoba

Vánoce a Silvestr v Thajsku za 31.900,-/osoba

Termín 17.12. – 2.1.2019

Destinace: Bangkok ( 3 noci), Koh Samui (6 nocí),  Koh Phangan (5 nocí)

Cena : 31.900,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka  Vídeň – Bangkok s  leteckou společností se servisem na palubě, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok vnitrozemí, kombinovaná přeprava na ostrov Koh Samui (bus nebo minivan + trajekt), trajekt Koh Samui – Koh Phangan,  kombinovaná přeprava z Koh Phangan do vnitrozemí (trajekt, bus nebo minivan). Ubytování 1 noc v Bangkoku, 6 nocí na Koh Samui a 5 nocí Koh Phangan, 2 noci v Bangkoku

Bangkok: Ubytování 1 noci v Bangkoku je v krásném hotelu v blízkosti letiště, dvoulůžkový pokoj, k dispozici bazén

Bangkok 2: Chcete oslavit příchod nového roku netradičně? Co takhle na střeše Vašeho hotelu s soukromým bazénem a výhledem na osvětlené památky Bangkoku a jeden z největších ohňostrojů na světě. Ubytování na Silvestr v hotelu přímo na jedné z nejznámějších ulic v Bangkoku, bazén na střeše, výhled na největší památky Bangkoku.

Koh Samui: Vánoce trošku jinak? Ubytování přímo u moře se soukromou pláží, dvoulůžkový bungalov mimo hlavní ruch a i přesto v blízké vzdálenosti k všemu co potřebujete. Užijte si masáže na klidné pláži s výhledem na azurové moře, využijte místní restauraci a pochutnejte si na zdejších rybích specialitách. Oslavte Vánoce po svém a bez předvánočního shonu.

Koh Phangan: Ubytování v 2 lůžkovém bungalovu přímo na pláži, k dispozici veškerý servis, bazén a pěší dostupnost do centra a večerních trhů

Tipy na výlety: The Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, MBK centrum, Siam, Paradise Waterfall, Koh Ma, Haad Rin Ang Tong marine park a spousty dalších úžasných památek, národních parků, exotických zvířat, panenských pláží, azurového moře a spoustu sluníčka.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.

  • Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

Prosím o domluvení termínu první schůzky minimálně týden dopředu, vzhledem k momentální vytíženosti, která se během sezóny v Thajsku neustále zvyšuje.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: v537

Cena: 31.900,-

Poptávkový formulář