Koh Samui a Bangkok v únoru z Prahy za 26.500,-
Koh Samui a Bangkok v únoru z Prahy za 26.500,-
Koh Samui a Bangkok v únoru z Prahy za 26.500,-
Koh Samui a Bangkok v únoru z Prahy za 26.500,-
Koh Samui a Bangkok v únoru z Prahy za 26.500,-
Koh Samui a Bangkok v únoru z Prahy za 26.500,-

Koh Samui a Bangkok v únoru z Prahy za 26.500,-

Termín: 1.2.2020 – 11.2.2020

Destinace:7 nocí Koh Samui a Bangkok 2 noci,
Cena: 26.500,-/ osoba, při cestování 2 osob

9 dní v Thajsku . 7 nocí v malém hotelu s bazénem, jen pár kroků cca 300m od nádherné a liduprázdné pláže na krásném ostrově Koh Samui, kde si na své přijde opravdu každý, krásné památky, vodopády, sloni, tygři krokodýli, známé pláže, večerní trhy a spousta zábavy. Na závěr Vás pak čeká 2 noci ve víru velkoměsta a úchvatných památek v Bangkoku. Samozřejmostí je příprava individuálních výletů s osobní konzultací zdarma. Zažijte to nejkrásnější z Thajska a užijte si ho stejně jako my. 

Ubytování:

Koh Samui:

Ubytování v 3* hotelovém rezort s několika bazénky přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrovu. Ubytování v klidné části ostrovu, přitom pouze pár kroků k jídelnám, tržnicím nebo na večerní trhy v centru, které jsou vzdálené cca 1km. Poblíž je také krásná ulička – tzv. čínská ulice s chrámem. Na Koh Samui nabízíme také služby česky mluvícího delegáta, který Vám za poplatek zprostředkuje výlety po okolí v češtině.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2 lůžkový pokoj v 3 hvězdičkovém hotelu v  blízkosti centra města i se snídaní. Hotel disponuje krásným bazénem, wifi zdarma na všech pokojích. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památky do centra města cca 10km . Využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk, taxi, nebo nadzemní dráhy. Vše s klienty řešíme individuálně, dle jejich přání.

Letenky: 5* letecká společnost – full servis na palubě, zpáteční letenky Praha – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 7 nocí Koh Samui  a 2 noci Bangkok

  • mezinárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok s Emirates

  • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí

  • kombinovaná přeprava na Koh Samui (bus/minivan + trajekt)

  • kombinovaná přeprava Koh Samui – vnitrozemí

  • vnitrostátní let do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: sam863

Cena: 26.500,-

Poptávkový formulář