3 týdny Thajsko Koh Phangan, Koh Tao a Bangkok 30.250,- únor/březen 2019 hlavní sezóna
3 týdny Thajsko Koh Phangan, Koh Tao a Bangkok 30.250,- únor/březen 2019 hlavní sezóna
3 týdny Thajsko Koh Phangan, Koh Tao a Bangkok 30.250,- únor/březen 2019 hlavní sezóna
3 týdny Thajsko Koh Phangan, Koh Tao a Bangkok 30.250,- únor/březen 2019 hlavní sezóna
3 týdny Thajsko Koh Phangan, Koh Tao a Bangkok 30.250,- únor/březen 2019 hlavní sezóna

3 týdny Thajsko Koh Phangan, Koh Tao a Bangkok 30.250,- únor/březen 2019 hlavní sezóna

3 týdny v úchvatném Thajsku za cenu 30.250,-. Dovolená na nádherných ostrovech, panenská příroda, ubytování přímo u smaragdového moře. Ubytování v dvoulůžkových pokojích v rezortu u pláží. Ideální pro odpočinek a případné šnorchlování. V ceně jsou letenky s Emirates! Praha – Bangkok, ubytování na ostrovech i v Bangkoku, vnitrostátní let i kombinovaná přeprava (trajekty + bus) a trajekt mezi ostrovy. Jedinečná nabídka, už máte sbaleno?

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2 lůžkový pokoj v luxusním hotelu v centru města. Hotel disponuje bazénem na střeše a částečným výhledem na největší památku v Bangkoku – The Grand Palace. Využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Typy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…Hotel také nabízí okružní výlety po Bangkoku a je možnost využití hotelové přepravy do MBK Centra na nákupy či do Siam nákupního parku na podzemní akvárium. Dále je také z hotelu ideální doprava na nejvyšší budovu Bangkoku. Hotel je v blízkosti nadzemní dráhy spojující letiště s centrem města a výše dostupné atrakce tedy lze navštívit i velice levné po vlastní ose s předem vypracovaným plánem, který dostanete k zájezdu. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památky do centra města . Využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Koh Phangan:

Ubytování u nádherné pláže na Koh Phangan ubytování v 2 lůžkovém pokoji v rezortu přímo u pláže. Rezort se nachází přímo u pláže a disponuje bazénem, restaurací, půjčovnou skútrů, organizuje i fakultativní výlety. V pěší dostupnosti je malá vesnička, kde jsou romantické restaurace, obchůdky a travel agency, které Vám mohou nabídnout fakultativní výlety, pokud byste se rozhodli výlety nepodnikat sami. Dostupnost do centra je cca 10 minut jízdy. Tipy na výlety: pláž Haad Rin – bílý písek, smaragdové moře, volně žijící opičky, národní park, vodopády, waty, sand bank – písečná duna z ostrovu na ostrov Koh Maa, malé krásné pláže, panenská příroda…Jednodenní výlet na Koh Samui.

Koh Tao:

Ubytování v dvoulůžkovém pokoji či bungalovu s vlastním sociálním zařízením, částečný výhled na moře, 50m od pláže, v pěší dostupnosti do centra ostrova a k potápěčským centrům. Ideální výchozí bod pro potápění či objevování ostrovu. V blízkosti mola a možnost využití taxi boat okolo ostrovu.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 3 lůžkový pokoj se snídaní v luxusním hotelu v blízkoti mezinárodního letiště Suvarnabhumi. Hotel disponuje bazénem, který v horkém Bangkoku uvítají nejen děti. Hotel také nabízí okružní výlety po Bangkoku a je možnost využití hotelové přepravy do MBK Centra na nákupy či do Siam nákupního parku na podzemní akvárium. Dále je také z hotelu ideální doprava na nejvyšší budovu Bangkoku. Hotel je v blízkosti nadzemní dráhy spojující letiště s centrem města a výše dostupné atrakce tedy lze navštívit i velice levné po vlastní ose s předem vypracovaným plánem, který dostanete k zájezdu. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památky do centra města . Využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Typy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Letenky: 5* letecká společnost, servis na palubě, zpáteční letenky Praha – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 delší (7h 15min) mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

 • Ubytování: Bangkok 3 noci, Koh Phangan 6 nocí, Koh Tao 10 nocí, Bangkok 1 noc
 • meznárodní zpáteční letenka Praha – Bangkok
 • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí
 • kombinovaná přeprava vnitrozemí Koh Phangan (bus/minivan + trajekt)
 • trajekt Koh Phangan – Koh Tao
 • kombinovaná přeprava KohTao – Bangkok (trajekt + bus)

Podmínky:

Cena je platná:

 • do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
  * Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
  * Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
  Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.
 • Služby CK:Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
  Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
  orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
  Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
  Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
  Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
  V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.


  V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
   

  Thajsko levně
  Hana Kauerová
  Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
  Tvorba dovolené:
  Hana Kauerová
  Telefon
  +420 777 850 384
  E-mail: info@thajskolevne.czFacebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
  IČO:05493943
  Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: k694

Cena: 30.250,-/ osoba

Poptávkový formulář