Nezapomenutelný Koh Phangan a metropole Bangkok na 14 dní za 26.000,- v říjnu
Nezapomenutelný Koh Phangan a metropole Bangkok na 14 dní za 26.000,- v říjnu
Nezapomenutelný Koh Phangan a metropole Bangkok na 14 dní za 26.000,- v říjnu
Nezapomenutelný Koh Phangan a metropole Bangkok na 14 dní za 26.000,- v říjnu
Nezapomenutelný Koh Phangan a metropole Bangkok na 14 dní za 26.000,- v říjnu

Nezapomenutelný Koh Phangan a metropole Bangkok na 14 dní za 26.000,- v říjnu

 

Termín: 15.10.2019 – 28.10.2019

Destinace: Bangkok 2 noci a 12 nocí Phangan
Cena: 26.000,-/ osoba, při cestování 2 osob

14 dní v Thajsku . 2 noci ve víru velkoměsta a úchvatných památek v Bangkoku a 12 nocí na překrásném ostrovu Koh Phangan. Dopřejte si luxus v podobě cestování s 5* leteckou společností s full servisem na palubě a velmi krátkým mezipřistáním 2h v Doha a dále pokračujte do úžasného Thajska. Odpočiňte si na pláži, vykoupejte se ve smaragdovém moři, poznejte krásné památky, ochutnejte místní speciality, osvěžte se v džungli u vodopádů a  načerpejte energii při thajských masážích a západech slunce na plážích. Sbližte se s partnerem a vydejte se objevit to nejkrásnější z Thajska. A pro Vaše blízké nakupte suvenýry na večerních trzích nebo v 7-mi patrové tržnici v Bangkoku. To vše za 26.000,-Kč/osoba včetně letenek, ubytování, a kombinované přepravy. Investujte do poznání, sblížení a relaxace aneb sbírejte zážitky a ne věci 🙂

Ubytování:

Koh Phangan:

Ubytování přímo u smaragdové pláže cca 70m od moře. Ubytování je v bungalovech typu Deluxe s manželskou postelí, klimatizací a lednicí. K rezortu náleží také plážová restaurace s výhledem na moře. Rezort je přímo u menší vesničky, kde je k dispozici veškeré zázemí. Obchod, lékárna, lékař, menší obchůdky s textilem a suvenýry. Vzdálenost od hlavního centra ostrovu je 20 minut jízdy. 

Na ostrově můžete navštívit: Sloní rezervaci, paradise waterfall, národní park, mořský park, písečnou dunu na ostrov Koh Maa, neuvěřitelné západy slunce, krásné chrámy, nedotčenou přírodu.

Bangkok:

Ubytování v Bangkoku – 2 lůžkový pokoj v 3 hvězdičkovém hotelu v centru města. Hotel disponuje bazénem na střeše a částečným výhledem na největší památku v Bangkoku – The Grand Palace. Hotel je ideálně situovaný pro cestu z letiště i jako výchozí bod na výlety za památky do centra města . Využití místního dopravního prostředku pro poznávání města Tuk tuk

Tipy na výlety: Wat Pho, The Grande Palace, Wat Aurum, KhaoSan Road, MBK – centrum. Siam, Čínská čtvrť…

Letenky: 5* letecká společnost – hodnocená jako jedna z nejlepších na světě, full servis na palubě, zpáteční letenky Vídeň – Bangkok (1 krátké mezipřistání při cestě tam, 1 krátké mezipřistání při cestě zpět.)

V ceně zájezdu:

  • Ubytování: 2 noci Bangkok a 12 nocí Koh Phangan

  • meznárodní zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

  • vnitrostátní let Bangkok – vnitrozemí

  • kombinovaná přeprava na Koh Phangan (bus/minivan + trajekt)

  • kombinovaná přeprava Koh Phangan – vnitrozemí

  • vnitrostátní let do Bangkoku

Podmínky:

Cena je platná:

* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku.
Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Po připsání celkové částky za zájezd/ počet osob, na účet CK u MBank: 670100-2214115101/6210 , ověřuji dostupnost služeb a do 48h zasílám vouchery objednaných služeb vystavené na jména zákazníků.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.
Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.
Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.
Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.
V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.
Thajsko levně
Hana Kauerová
Kubatova 242/21, Olomouc 779 00
Tvorba dovolené:
Hana Kauerová
Telefon
+420 777 850 384
E-mail: info@thajskolevne.cz

Facebook: https://www.facebook.com/thajskolevne.cz/
IČO:05493943
Cestovní kancelář s koncesní listinou s pojištěním proti úpadku

Kód: PHG555

Cena: 26.000,-

Poptávkový formulář