14 dní jedinečné Koh Phi Phi, Ao Nang a Bangkok v sezóně za 31.000,-
14 dní jedinečné Koh Phi Phi, Ao Nang a Bangkok v sezóně za 31.000,-
14 dní jedinečné Koh Phi Phi, Ao Nang a Bangkok v sezóně za 31.000,-
14 dní jedinečné Koh Phi Phi, Ao Nang a Bangkok v sezóně za 31.000,-

14 dní jedinečné Koh Phi Phi, Ao Nang a Bangkok v sezóně za 31.000,-

Termín 25.2. –11.3.2019

Destinace: Krabi – Ao Nang, Koh Phi Phi a Bangkok, odlet Praha

Cena : 31.000,-/ osoba při cestě 2 osob

V ceně zájezdu: mezinárodní zpáteční letenka s krátkým mezipřistáním  Praha – Bangkok s  leteckou společností se servisem na palubě, vnitrostátní zpáteční letenka Bangkok vnitrozemí, kombinovaná přeprava na ostrov Koh Samui (bus nebo minivan + trajekt),  kombinovaná přeprava z Koh Samui do vnitrozemí (trajekt, bus nebo minivan). Ubytování 6 nocí na Ao Nang, 7 nocí na Koh Phi Phi a 2 noci v Bangkok

Ao Nang: Ubytování ve 2 lůžkovém zděném bungalovu s vlastním sociálním zařízením a klimatizací. Bungalov je umístěný v krásné udržované tropické zahradě s částečným výhledem na skalnaté scenérie typické pro Ao Nang v klidné části, přitom pouze pár kroků od centra dění, nádherné pláže a večerního života včetně klasických thajských večerních trhů.

Koh Phi Phi: Ubytování na rajském ostrovu s azurovým mořem lemovaný skalnatými útesy různě čnějícími z vody. Ostrov je známý nejen z filmů, ale hlavně pro nádhernou přírodu a podmořský život. Ideální jako místo pro svatební cestu, zásnubní cestu nebo jako dárek k výročí. Romantická atmosféra, ubytování přímo u zátoky – pláže ve dvoulůžkovém pokoji v rezortu u pláže. Pár kroků k centru ostrova. Ideální místo pro relax i jako místo pro soukromé výlety lodičkou do nádherných opuštěných zátok. Koh Phi Phi je opravdu pohádka.

Bangkok: Ubytování 2 noci v Bangkoku je v krásném hotelu v centru města s bazénem na střeše a výhledem na The Grand Palace. Ideální místo ve středu města na výlety po památkách, nákupech či ochutnávání místních specialit.

Samozřejmostí je osobní přístup, 24h telefonní podpora.

Cena je platná:
* do platnosti cen mezinárodních letenek, vnitrostátních letenek a ubytování
* Cena nezahrnuje transfery mezi ubytováním a přístavem, letištěm atd.
* Cena nezahrnuje cestovní pojištění, které Vám ale mohu sjednat u pojišťovny UNION, u které je také pojištěná cestovní kancelář proti úpadku

Cestovní pojištění vychází kolem 700,-KČ/14 dní / osoba a zahrnuje i pojištění storna zájezdu při úrazu ve výši 80% a 100% při úmrtí.

Služby CK:

Ke každému zájezdu přikládám přesný cestovní plán se všemi časy a přílohami tak, aby to pro zákazníky bylo přehledné.
Samozřejmostí jsou přehledné mapy a osobní konzultace s vyznačením zajímavých míst (typy na výlety, dobré restaurace, trhy, krásné pláže, přesná cesta k ubytování,
orientační přehled cen, různá doporučení a vlastní zkušenosti.

Po připsání peněz na účet obratem objednávám veškeré služby a posílám Vám na mail všechny vouchery + cestovní plán s popsáním všech příloh, mezinárodní elektronické letenky na Vaše jméno jsou k dispozici do 24h, ihned po jejich obdržení je také odesílám na Váš mail, v tištěné podobě Vám je poté s ostatními dokumenty předám na osobní schůzce.

Budu se těšit na případnou osobní schůzku, kde si vše projdeme, doporučuji také stáhnout do mobilu jakoukoli GPS navigaci na Vámi zvolené destinace a společně si do mobilního telefonu zanesete veškeré ubytování, obchůdky, výlety a vše, co Vás bude zajímat a budete chtít mít pro lepší orientaci kdykoliv po ruce.

Předám Vám také orientační ceník dopravy – taxíky, tuk tuky, korba auta, půjčovné skútrů, ceny za výlety, ceny v obchodech, v restauracích, na trzích atd.

V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna bych Vám ještě vypracovala cenovou nabídku u pojišťovny Union, u které je pojištěna i naše cestovní kancelář proti úpadku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Kód: t275

Cena: 31.000,-

Poptávkový formulář